Konya Lüks Araç Kiralama Sünnet ve Gelin Arabası Kiralama GELİN GEZDİRELİM

Konya Lüks Araç Kiralama

Konya Lüks Araç Kiralama

Makalemize başlamadan önce ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgınında vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, sevdiklerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 

Bu makalemizde sizlere Konya Lüks Araç Kiralama hakkında bilgi vereceğiz.

 

Şirketimiz 10 seneyi aşkındır Konya’da güvenilir araç kiralama hizmeti veriyor. Filomuzda sizlerin memnuniyeti için; Ekonomik,orta,lüks,suv,4x4,4x2,hatchback araç ile portföyümüzü geniş tutuyoruz. 

 

Nerelerde şubeniz var?

Tek şubemiz Konyadadır. Konya Tren garına mesafemiz çok yakındır. İl dışından gelen misafirlerimize vakit kaybetmeden günü birlik oto kiralama ihtiyaçları için en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

 

Kaza Durumu?

Şirketimize en çok sorulan sorulardan bir tanesi de kaza durumunda nasıl bir işlem uygulandığıdır.

 

Sizlerin mağdur olmaması için şirketimizde full rent a car kasko uygulaması vardır. Rent a Car kaskosunun devre dışı kaldığı pozisyonlar dışında aracımız pert bile olsa kasko muafiyet bedelini düştükten sonra bütünüyle kazanın bedelini öder.

 

Hangi durumlarda rent kasko devre dışı kalır?

Alkollü ve ehliyetsiz kazalarda, ters yön ve kırmızı ışık ihlalinden sonra yapılan kazalarda rent kasko devre dışı kalır. Müşteri rent kaskodan yararlanamaz olay ile alakalı masraflardan %100 kendisi sorumlu olur.

 

Provizyon, Depozito alınıyor mu?

Firmamız müşteriyi mağdur eden bu sistemi kullanmıyor. Neden mağdur oluyor müşteri? çünkü bu durum müşterileri zor durumda bırakan uygulamalardan biridir. Bu süreçte kredi kartının belirli bir limiti kullanılmaz hale gelir. Ayrıca bloke söz verildiği zamanda kaldırılmadığı müddetce müşteriler mağdur duruma düşebilir. Firmamızı kuruluşundan bugüne kadar provizyonsuz oto kiralama hizmeti veriyor.

 

Senet alınıyor mu?

En çok sorulan sorulardan biride sözleşmenin yanında senet alıp almadığımızdır. Bazı firmalar sözleşmenin yanında teminat olarak boş veya aracın değeri kadar senet alırlar. Biz bu sistemi kesinlikle kullanmıyoruz. Sadece sözleşme alarak sizlerin aklına takılacak ve sizleri mağdur edecek uygulamalardan sakınıyoruz.


KONYA'NIN EN İYİ LÜKS SEGMEN ARAÇ KİRALAMA FİRMASI; DERVİSH OTO KİRALAMA
 

Bu makaleyi sabr ile okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bir sonraki yazımızda buluşmak ümidiyle Allaha emanet olun.


8 Haziran 2020 tarihinde yayınlandı ve 19139 kez okundu.

En Çok Okunanlar

 • Konya Gelin Arabası Kiralama
  Konya Gelin Arabası Kiralama
  8 Haziran 2020

  Konya'nın Gelin Araba Firması Dervish Rent a Car Türkiye de ‘TEK’ olarak diğer tüm kurumsal Rent a Car Firmaları gibi depozit alma....

 • Konya Lüks Araç Kiralama
  Konya Lüks Araç Kiralama
  8 Haziran 2020

  Makalemize başlamadan önce ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan Covid-19 salgınında vefat eden vatandaşlarımıza Allahtan rah...

 • Konya Sünnet Arabası Kiralama
  Konya Sünnet Arabası Kiralama
  7 Haziran 2020

  Bu makalemizde Konya’da yerel olarak hizmet veren kurumsal kiralık araç firması Gelin G...

Tüm İlanlar »